evden-eve-taşımacılık

Serhat Kayseri Evden Eve Taşımacılık ile eşyalarınız en güvenli ve en kaliteli şekilde taşımaktadır. Evden eve Taşımacılık hizmetinde aile bireylerinden bir kişinin olması yeterlidir. Birçok sektörde olduğu gibi Evden eve taşımacılık sektöründe de çağımızın gelişen teknolojik yaşam ve yaşam koşullarının değişimiyle birlikte zamandan tasarruflu, hızlı, kolay ve güvenli olması nedeniyle eşyalarının taşınma işlemini uzman firmalar tarafından yapılması neredeyse gereklilik haline gelmiştir.

Evden eve taşımacılıkta SERHAT Evden Eve firmamız Şehir içi, Şehirler arası taşımacılık, Evden eve nakliyat ve yük taşımacılığı konularında siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi hedeflemektedir. Asansör Hizmetleriyle 15. Kat’a kadar Asansörlü Taşıma Araçıyla sizlere hizmet vermekte. Firmamızın gerçekleştireceği taşıma öncesinde eşyalarınız, sizlere ücretsiz olarak hizmet veren eksperlerimiz tarafından tespit edilir. Yapılan bu tespit sonucunda ev uzman personellere teslim edilmektedir. Bunun sonucunda eşyalarınız temiz bir ortamda paketlenerek sınıflarına göre ayrılmaktadır. Eşyalarınız aracımıza belirli bir sıraya göre yerleştirilir.

Ne yazık ki, çoğu ‘evden eve taşımacılık firması’ evinizin taşınmasını sadece metreküp ve ton olarak taşınacak eşya gibi görmektedir.  SERHAT Evden Eve Taşımacılık olarak aslında müşterilerimizin hatıralarını ve kıymetli eşyalarını taşıdığımızın bilincindeyiz.